אודות רועיטק RoeyTech

רועי פרוסט

שלום, אני רועי – מומחה למחשוב ולפתרונות טכנולוגיים עבור עסקים קטנים ולקוחות פרטיים. 

אני עוסק בתחום המחשוב מעל 15 שנה, החל מגיל העשרה כאשר התחלתי להתעניין בהרכבה ותיקון של מחשבים. מה שהתחיל כתחביב הפך עם הזמן למקצוע ואורח חיים.

רועי פרוסט

איך אוכל לעזור לך?

הניסיון שצברתי בעבודה מול מגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים, מאפשר לי כיום להציע פתרונות טכנולוגיים בתחומים רבים:

  • תמיכה טכנית ופתרון בעיות במחשבים ניידים ונייחים. השירות ניתן אונליין, אצל הלקוח או אצלי במעבדה.
  • שירות טכנאי מחשבים בתל אביב
  • התקנה והגדרה של תוכנות וחומרה
  • שדרוג מערכות קיימות לביצועים משופרים
  • ייעוץ ברכישת ציוד מחשוב והרכבת מחשבים לפי דרישה
  • פתרונות ענן וגיבוי נתונים
  • אבטחת מידע והגנה מפני תוכנות זדוניות
  • הקמת רשתות תקשורת אלחוטיות וקוויות

הלקוחות הקבועים שלי

בין לקוחותיי נמנים בעלי עסקים קטנים מתחומים שונים, משרדי רואי חשבון, משרדי עורכי דין סוכנויות ביטוח, גיימרים ומשתמשים פרטיים המעוניינים בפתרונות מחשוב איכותיים.

אני גאה לומר שרוב לקוחותיי הם לקוחות מרוצים שחוזרים אליי שוב ושוב לאורך השנים. לשמחתי, רבים מהם הפכו מלקוחות לחברים טובים.

אודות רועיטק RoeyTech

"אחת הסיבות שאני כל כך אוהב את העיסוק שלי היא היכולת לספק פתרונות יצירתיים לבעיות טכניות. כשאני נתקל בבעיה מורכבת, אני רואה בה אתגר והזדמנות לחשוב מחוץ לקופסא ולהגיע לפתרון היעיל ביותר עבור הלקוח"

איך הפכתי לאיש המחשבים של כל כך הרבה אנשים?

אחרי השירות הצבאי המשכתי ללימודי תעודה במכללת גון ברייס בתחום המחשוב והרשתות. הסמכות שרכשתי כוללות MCSA ו- CCNA.

במהלך לימודי התנסיתי במגוון תפקידי IT ותמיכה טכנית בחברות שונות. צברתי ניסיון רב בניטור, בקרה וניהול רשתות מחשבים ומערכות ענן.

כיום, כשאני מביט אחורה על הקריירה שלי, אני מאוד שמח שבחרתי בתחום המחשוב. זוהי עבודה מאתגרת ומספקת שמצריכה למידה והתעדכנות מתמדת בטכנולוגיות חדשות.

אחת הסיבות שאני כל כך אוהב את העיסוק שלי היא היכולת לספק פתרונות יצירתיים לבעיות טכניות. כשאני נתקל בבעיה מורכבת, אני רואה בה אתגר והזדמנות לחשוב מחוץ לקופסא ולהגיע לפתרון היעיל ביותר עבור הלקוח.

דבר נוסף שממלא אותי בסיפוק הוא לראות את התגובה של הלקוחות שלי כאשר אני מצליח לפתור להם בעיה או לשפר משמעותית את ביצועי המערכות שלהם.

במהלך השנים פיתחתי גישה ששמה את הלקוח במרכז. אני מאמין ששירות איכותי מתחיל בהקשבה לצרכים הייחודיים של כל לקוח ומסתיים במתן פתרון מותאם אישית ברמה המקצועית ביותר.

Scroll to Top
דילוג לתוכן